Általános Ultrastar Problémák És Beállítások > Általános Ultrastar Program Hibák

Ultrastar Windows 7-ben (hiba)

(1/2) > >>

Neexy:
Szijjasztok! :) Nemrégen találtam rá a programra nagyon is megtetszett,mivel nekem is van 2 mikrofonom úgye ami a singstarhoz járt.A probléma az lenne hogy Windows 7-em van. Ez már alapból nagy problem :D Alig visz valamit. No a lényeg hogy feltelepítettem a programot,és amikor elinditom akkor kiirja ezt a hibaüzenetet:
Ultrastardx.exe müködése leállt
A program helyes működése hiba miatt megszakadt.
A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja önt, ha megoldást talál a problémára.

Aztán ha viszont nem várom meg hogy a windows megkeresse a hibát akkor meg valami elég kacifántos német hibaüzenetet kapok:

Anwendungsfehler
Exception EAccessViolation in Modul aticfx32.dll bei 00025861.
Zugriffsverletzunk bei Adresse 6A4A5861 in Modul 'aticfx32.dll'.
Lesen von Adresse 0000013C.

Előre is köszönöm ha bárki bármi megoldással tudna nekem szolgálni! Hálás lennék de nagyon :)

nmgr:
Szia! Melyik verzió? Csak mert én is jártam így (talán a Deluxe CMD 9.22-vel), a 9.20-szal viszont működött.

warez:
"aticfx32.dll" egyértelmű ATI videókártya probléma.
Próbáld meg a gyártó (www.ati.com) oldaláról feltenni vagy frissíteni a videókártyád meghajtóprogramját.

Neexy:
nmgr:Hááát innen töltöttem le mégpedig ezt: Ultrastar Deluxe v1.1 (Hivatalos)
warez:okkké megpróbálkozom vele :333

nmgr:
Ha nem megy, szerintem próbáld ki a CMD-t (http://ultrastar.virtualisan.net/forum/index.php?topic=463.0). Stabil, jó, ugyanakkor az én totál igénytelen integrált videókártyámmal is működik.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése