Kiegészítök, Pluginek, Magyarítás > Kiegészítö Programok

Starforge08b editor

(1/2) > >>

Pbr13:
Ez a post ugyanaz, mint amit a Hírek topicba írtam:

Sziasztok,

Köszöntök mindenkit, és gratulálok azoknak, akik idejüket nem kímélve magyar dalokat készítenek az Ultrastarhoz!

Magam is szívesen énekelek, de szerkesztéshez sajnos nincs túl sok időm.

Viszont szeretném felhívni a figyelmet egy jó editorra, a Starforge08b-re, amely ingyenesen letölthető innen:

http://www.control-audio.com/starforge/

Ez egy egyszerű kis progi, és bár van néhány nagyon buta hibája (pl. nincs benne undo, amit egyszer töröltél, az elveszett, vagy a nagyon primitív kezelhetőség), de ami zseniális benne, hogy a txt-k REALTIME szerkeszthetőek, akár lejátszás közben is, tud loopingolni, akár csak egy sort is, a végtelenségig.
Egy kis midi hangjel elpötyögi azt is, hogy mi az, amit a txt-be írtál, és ezt össze tudod hasonlítani a közben szóló mp3-al.

Szóval ügyes segédeszköz összességében, főleg ellenőrzéshez, és javításhoz, de akár teljes számokat is meg lehet írni vele.
A szöveget csak nehézkesen, és szótagonként lehet beírni és editálni, arra nem ajánlom, de hát semmi sem tökéletes...

De nagyon jól el lehet kerülni, és ki lehet javítani vele azokat a banális hibákat, amelyek sajnos előfordulnak (természetesen nem a tisztelt fórumozók által szerkesztett zenékben... ).

Szóval mégegyszer gratula, és remélem van akinak újat mondtam!
Hajrá, várom az új számokat, és azért némi javítási munkát én is vállalok, ha lesz hova feltenni, és tervezem egy-két szám megírását is!

warez:
Ha van kedved csinálj egy vidit róla, és felrakjuk!
Én próbáltam, de nekem bonyolult volt  :-\

rol001:
Üdv (tudom későn írok)
Van 1 problémám ha beakarok lépni ezt beadta :
ERROR in
action number 1
of Create Event
for object sxms:

Error defining an external function.

És most miről van szó ??? :'( :'( :'( :'( :'(
előre is köszönöm
Üdv:

warez:
fúúú szerintem senki nem tud benne segíteni...nem egy tipikus hiba.
Ujratelepites stb....

rol001:
Kösz warez mondjuk engem nem szeret ez a program :(
rugdalhatom is de semmi meg oldom valahogy a starforge nélkül akkor :)
Üdv

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése