Általános > Általános Chat-Fórum - Kérdezz-Felelek

Külföldi zenék

(1/7) > >>

SofiAmethist:
Sziasztok! Nem tudnátok mondani egy helyet, ahol külföldi dalokat is le lehet tölteni?

Köszi

warez:
Torrent-en tudsz a legtobbet letolteni, hasznald a torrentz.com keresot.
Uolyan weboldal van csak ahol a txt-ket lehet letolteni, zene nincs rajta.
http://usdb.animux.de/

SofiAmethist:
Sziasztok! Mondanátok agy oldalt,, ahol le lehet ilyeneket tölteni? Amúgy nagyon tetszik az oldal, és a számok is!

SofiAmethist:
Bocsánat, csak nem láttam, hogy hova is jött a válasz! Még nagyon új vagyok itt! Köszönöm a segítséget! Annál a txt-s oldalnál megcsináltam a mappát, betettem a dalt, a szöveget, de kb. 3 másodperrcet késik a szöveg... Hogy tudok ezen javítani?

Dartsman:
Szia SofiAmethist!

Úgy tudsz javítani rajta, hogy bemész a zenének az editorába(megnyitod az ultrastart és megkeresed a számot ott nyomsz egy "E"-betűt és az első patternnél megnyomod a space-t és hallod, hogy hol áll. Vegyünk egy példát: "azért vannak a jó barátok" az "azért" szó az első pattern. Annak azt kell hallanod hogy "azért" és nem azt hogy pl. "azért vannak", meg persze nem azt, hogy megy a zene az elején és "azé", és az "rt" átcsúszik a "vannak" szóba. Na az editorban a "9-es" és az "ö" gombbal tudsz állítani a GAP-on. A GAP a zene és a szöveg csusztatási pontja. Ha azt hallod, hogy "azé" akkor az "ö"-vel állítasz és közben mindig ellenőrzöd a szóközzel, de ha azt hallod, hogy "zért" akkor viszont a "9-es"-sel állítasz és közben nyomod a szóközt és ellenörzöd). Ha már azt hallod, hogy "azért" akkor valószínűleg jó lesz végig. De egyébként amiket letöltesz külföldi txt-ket azok álltalában jól szerkesztettek. De mindig nézd meg Winamp-pal, ha stabil, mondjuk 192kbps és nem ugrál összevissza akkor jó lesz, de ami ugrál összevissza az nem lesz jó soha. És ugyan így van a Mix, Remix, ha olyan zenét töltesz le a txt-hez akkor biztos nem ugyanaz a szöveg meg a txt-ben leírt BPM. Ezekre figyelj oda és jó lesz.
Remélem tudtam segíteni! Jó zeneszerkesztést!

Üdv...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése