Általános Ultrastar Problémák És Beállítások > Általános Ultrastar Beállítások

Ultrsar "mappák"

(1/1)

grabowski:
Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem hogy,hogy lehet azt megoldani hogy az ultrstaron belül mappákra legyen osztva ne az öszes zene egybe?
Hanem pl.: Magyar nevü mappába csak magyar stb
Alapból van már a letöltötjeimben ilyen hogy csak ABBA de most a magyar számokat külön szeretném válassztani a többitől.
Elöre is kössz

warez:
belerakod egy magyar mappába , és a beállításoknál mappa szerint rendezed a számokat.
Nekem ugy van hogy külföldi zenék , de ha magyarra nyomok akkor csak a magyarokat látja.
szoval a songs könyvtáron belül igy néz ki valahogy:
- magyar -
ace of base - all that she wants
madonna - like a prayer
akarmi - akarmi


a magyaron belül meg az összes magyar szám mappástól.

yumi:
Sziasztok!
Nekem olyan problémám van, hogy az általam a mappába tett képek egy része nem jelenik meg háttérként. Megvan az átnevezés, a jegyzettömben átírom a background-nál a jpg. nevet, de 1-2 képpel nem akarja az igazságot. Ugyan nem nagy probléma, de azért mégiscsak emeli a buli hangulatát, ha személyes a háttér.:) Mivel tudok próbálkozni?
Köszi a segítsége előre is!

warez:
Van egy limitje,és a JPG tipusa sem mindegy, azt hiszem Farkas vagy NMGR tudja a megoldást mit kell bekapcsolni kép konvertálásnál (valami köze van a progressziv tömörítéshez)

yumi:
Értem, akkor kísérletezek konvertálással, hátha. Ha nem működik, keresem az ajánlott embereket!
Köszönöm!:)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése