Általános Ultrastar Problémák És Beállítások > Általános Ultrastar Program Hibák

Dalokat nem tölti be az UltraStar

(1/2) > >>

Stinkard:
A 378 dalból jó párat nem tölt be az UltraStar. Például : Ákos-Mindenki táncol; Ágnes Vanilla-Kinek mondjam el. Mi lehet a probléma?

AMATŐR:
Szia!

Elég kevés az infó,de menj fel ide:
- http://ultrastar.virtualisan.net/programok/index.php?folder=dXNkeCBjaGFsbGVuZ2U=
- és szedd le az ERROR FIXER nevű progit.
- Csomagold ki és indítsd el.
- Ha tudsz angolul vagy németül akkor evidens a használata.

- Amennyiben mégsem a következőket csináld:

1-es menüpontban válaszd ki az "ULTRASTAR\ SONGS mappát (két katt)

2-es menüben a legalsó részt jelöld ki. (azt jelenti,hogy nem kérsz biztonsági mentést.)

3-as menüben minden legyen kipipálva.

4-es PIPA (Javítás indítása)


Amikor végzett az ULTRSTAR mappán belül kell lennie egy CONFIG nevű file-nek,azt NOTEPAD++ al megnyitod és állítsd át a következőt:

LoadFaultySongs=Off erre -> LoadFaultySongs=On (Az O az nagybetű az n az kicsi.Fontos)
Elmented és minden rendben lesz.(Remélhetőleg.)

AMATŐR

tomdave:
Szia!

ezt próbáltam én is, ennek ellenére a következő hibaüzenettel nem tölti be a magyar ékezetes (csak az ő,ű) dalokat:

ERROR:  MP3 tag/file missing: \UltraStar Deluxe\songs\Edda - Hűtlen\Edda - Hűtlen.txt
ERROR:  AnalyseFile failed for "\UltraStar Deluxe\songs\Edda - Hűtlen\Edda - Hűtlen.txt".

Ultrastar Deluxe 1.1-es verzió (az 1.0.1-essel gond nélkül működtek)

farkas133:
Elképzelhető,hogy a txt-je Utf-8  van tömöritve.

megnyitod a txt -t és mentés másként majd válaszd az

ANSI mentést.

farkas133

tomdave:
érdekes, mert mintha próbáltam volna ezt a módszert... nálam pont ANSI-ban volt és ha UTF-8-ban tömörítem simán beolvassa a számot.

köszi a tippet!  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése