Ultrastar Verziók és minden ami kapcsolatos velük > Ultrastar Challenge Mod CMD (Challenge, Medley & Duett)

UTRASTAR 1.0.1 CHALLENGE MOD

(1/13) > >>

AMATŐR:
Sziasztok!
Kutakodásom közben rátaláltam a címben említett MOD-ra. Amennyiben jól emlékszem az oldalon nem láttam, így szívesen megosztanám veletek. A lényege,hogy nem csapatok hanem személyek versenyezhetnek max 9 fő-ig és akár 99 menet is lehet.(Bár a beállításoknál csak 6 fő játékost lehet beállítani.)
Max menetek:
2 fő /98
3 fő /99
4 fő /96
5 fő /95
6 fő /96
7 fő /98
8 fő /96
9 fő /99

Ezen felül külön bekapcsolhatóak a PLUGIN-ek és a HANDICAP mód (bár ezt nem tudom mi?!).
Véletlen szerű sorsolás alapján derül ki,hogy kik játszanak.
A pontozás: Nyertes 2 pontot kap ,döntetlen esetén 1/1 pont jár és vereség 0 pontot ér.
Ezen felül feljegyzi a pontkülönbséget,és a J betűvel JOKER-ezni is lehet!
Valamiért egy hibajelzéssel indul,de a leokézás után kifogástalanul működik.(A hiba lehet,hogy csak nálam jelentkezik.)
 
Amint megtudom,hova és hogyan töltsem fel,már meg is osztom veletek. Nekem első ránézésre nagyon tetszik.

♫♪♫♪♫ AMATŐR ♫♪♫♪♫

warez:
Nagyon jól hangzik!!!
Igy lényegében egy személyben lehet használni a plugineket.
Kerestem már ilyet.
Küld el nekem vagy Dartsman-nek és feldobjuk

Köszi!!!!!!!

AMATŐR:
Oksa!

Egy személyben? Minimum 2 játékos... Csak nem csapatokra bontva,hanem mindenki egymaga játszik.
Küldöm nemsokára. ;)

AMATŐR

AMATŐR:
Nem tudom elküldeni,mert nem tudom pontosan az E-mail-etek,de felteszem a javított TXT-k közé és ti majd átpakoljátok.

AMATŐR

AMATŐR:
Nem sikerült. :-[ Pm-ben küld el a címet amire küldjem. Az már csak holnap várható.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése