Általános Ultrastar Problémák És Beállítások > Általános Ultrastar Beállítások

Zenékbe mappába rendezése

(1/2) > >>

VCarlosV:
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám az Ultrastarral hogy semmelyik verzióval se sikerül beállítani hogy a programonban mappákra ossztva láthassam a zenéket(pedig bevan állítva hogy mappák szerint szortírozzon). Régebben ez úgy müködött nálam a programmon belül a zene kiválasztásnál alapból 2-3 mappából választhattam és azon belül voltak a hozá tartozó zenék.
A songs könyvtárban csináltam egy magyar és külföldi mappát és abba raktam bele a számokat de mégis összevissza mutatja aprogrammban.

warez:
a rendezésnek be kell lenni kapcsolva, és alatta hogy mi szerint rendezze, amig a rendezés ki van kapcsolva hiába van kiválasztva hogy mappa szerint legyen nem fogja
a TAB-al segítséget kérhetsz melyik beállítás melyik, mert nem emlékszem a magyarban hogy lett fordítva.
bár az 1.1-ben én sem bírtam beállítani de  CMD verzióban megy tutira

VCarlosV:
Köszönöm végre sikerült a CMD-s versionel

moncsi32:
Kezdő felhasználó vagyok. Töltöttem le zenéket a songs mappába, ám a programban mégsem látom őket, csak azokat a számokat és előadójuk kezdőbejűjét a listában, amelyek a program installálásakor letöltődtek. Tudna valaki segíteni,hogyan láthatom a letöltött zeneszámokat?

ID4RKI:
Szerintem nem bontottad ki a tömörített mappákat. Winrar-al ki tudod bontani őket.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése