Általános > Általános Chat-Fórum - Kérdezz-Felelek

2 mikrofon beállítása, pontozás

(1/2) > >>

cilluszka21:
Sziasztok!
Nekem egy elég összetett problémám van..  :-[
Van egy K&K típusú karaoke vezeték nélküli mikrofon szettem és valamiért késve halljuk vissza a hangot és torzan. Már sok helyen olvastam, próbáltam úgy beállítani a mikrofont hogy jó legyen de a programba belépve mégsem működik jól. Szerintetek ez a mikrofon hibája, vagy valamit lehetne még állítani a gépbe hogy jó legyen?? Amúgy van a laptopba beépített mikrofon, de azt mondták a boltba, hogy átalakítóval (amit a vevővel dugok össze) működni fog.
Valamint nem megy a pontozás egyáltalán.. Mind a két mikrofonnál jelzi hogy ugyan annyi pontot ad, mintha csak 1 mikrofont észlelne.
Remélem nagyjából értitek és tudtok segíteni..
Előre is köszönöm!!
Szép napot MINDENKINEK!  :)

warez:
Az hogy melyik mikrofont a program hogy használja, azt a programon belül lehet beállítani.
Hova vannak a mikrofonok dugva pontosan?
ha csak egy mikrofon van, és a mikrofon bemenetbe van dugva, akkor azt kell egyedül kiválasztani.
Ezért szeretjük a singstar mikrofonokat, mert USBn megy rá, ahol a jobb csatorna az egyik a bal csatorna a másik játékos. Ha a laptopodban a mikrofon mono, akkor hiába dugod rá mindkettőt nem tudja külön kezelni.
Szóval hogy van rádugva?

cilluszka21:
Igen, valóban a laptop mikrofon bemenetbe van beledugva, de akkor nem is lehet sztereová tenni, valamivel?? amúgy a mikrofonok vevőjén van egy átalakító ami 3,5-re csinálja (hogy be lehessen dugni a mikrofon helyére) és ennyi...

warez:
ha maga a mikrofon bemenet mono (az esetek legnagyobb százalékában), akkor azt sajnos nem lehet sztereo-vá tenni... :(
Ha van vonalbemenet (line-in), akkor az erősítés nélküli ugyan de sztereo, van ilyened?

cilluszka21:
Gondolom annak a mikrofon és a hangszóró bemenetnél kellene lenni (képek alapján néztem) mert akkor nincs olyanom  :( akkor semmit nem lehet tenni  :(

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése